Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Капкак түтүкчөлүү жылытуучу элемент |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5 мм, 8.0 мм ж.б. |
| Формасы | Түз, U формасындагы, W формасындагы же ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Канаттуу жылытуучу элемент |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Узундугу | Жекелештирилген |
| Бекитүүлөрдү | CE, CQC |
| Түтүкчөлүү канаттуу жылытуучу элементтин формасын биз көбүнчө түз, U формасында, W формасында жасайбыз, ошондой эле зарылчылыкка жараша кээ бир атайын формаларды ыңгайлаштыра алабыз. Көпчүлүк кардарлар түтүктүн башын фланец боюнча тандашат, эгер сиз канаттуу жылытуучу элементтерди муздаткычта же башка эритүү жабдууларында колдонсоңуз, балким, баштын пломбасын силикон резина менен тандай аласыз, бул пломбалоо ыкмасы эң жакшы суу өткөрбөйт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Канаттуу түтүкчөлүү жылытуучу элемент механикалык орогучту колдонот жана нурлануучу канат менен нурлануучу түтүктүн ортосундагы байланыш бети чоң жана тыгыз, бул жылуулук алмашуунун жакшы жана туруктуу иштешин камсыздайт. Аба өткөрүүгө каршылыгы аз, буу же ысык суу болот түтүк аркылуу агат, ал эми жылуулук канат аркылуу өткөн абага болот түтүккө бекем оролгон канаттар аркылуу берилет, бул абаны жылытуу жана муздатуу эффектине жетишет.
Форманы тандоо
Продукциянын колдонулушу
Канаттуу түтүктүү жылыткыч элемент негизинен кургатуу системасында абаны жылытуу үчүн колдонулат жана ысык аба түзмөгүндөгү негизги жабдуу болуп саналат. Радиатордо колдонулган жылуулук чөйрөсү буу, ысык суу же жылуулук өткөрүүчү май болушу мүмкүн. Буунун жумушчу басымы, адатта, 0,8 МПадан ашпайт, ысык абанын температурасы 170°Cден төмөн.
1. Түтүктүү канаттуу жылытуу элементтери аба жылыткыч үчүн колдонулат, мисалы, аба өткөргүч жылыткычтар, жылыткыч, меш, кургаткыч ж.б.
2. Оор дубал менен капталган дат баспас болоттон жасалган түтүкчөлүү канаттуу жылытуучу элементтер дат басуучу аба чөйрөсүнөн коргойт.
3. Колдонмолорго ылайык өлчөмүн, кабыктын материалын, ваттты, чыңалууну ыңгайлаштырыңыз.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














