| Продукциянын аталышы | Ыңгайлаштырылган силикон резина жылытуучу элемент |
| Материал | Силикон резина |
| Калыңдыгы | 1,5 мм |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Формасы | Тегерек, төрт бурчтуу, тик бурчтуу ж.б. |
| 3M желим | кошууга болот |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Силикон резина жылытуучу төшөк |
| Терминал | Жекелештирилген |
| Пакет | картон |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Силикон резина жылыткычтын курамында силикон резина жылыткыч, картер жылыткыч, дренаждык түтүк жылыткыч, силикон жылытуу куру, үй шартында кайнатылган жылыткыч, силикон жылытуу зымы бар. Силикон резина жылыткычтын мүнөздөмөлөрү кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Силикон резина жылытуучу элементбул жогорку температурага туруктуулуктан, жогорку жылуулук өткөрүмдүүлүгүнөн, жакшы изоляциялык көрсөткүчүнөн, жакшы бекемдиктеги силикон каучугунан, жогорку температурага туруктуу була менен бекемделген материалдан жана металл жылытуу пленкасынын чынжырынан турган жумшак электр жылытуучу пленка элементинин бир түрү. Негизги компоненттерисиликон резина жылытуучу төшөкэки даана айнек була кездемесин жана эки даана пресстелген силикагельди камтыйт, ийкемдүү жылытуучу корпусту түзөт, формасы муктаждыктарга ылайыкташтырылышы мүмкүн, жылытуу керек болгон каалаган жерге жылуулук өткөрөт.силикон резина төшөк жылыткычСтандарттык калыңдыгы 1,5 мм, жумшактыгы жакшы, ысытылган объект менен толугу менен тыгыз байланышта болушу мүмкүн.
1. Эң сонун физикалык күч жана жумшак касиеттерге ээ, ар кандай формадагы ысытылган буюмдар менен жакшы байланышта боло алат.
2. Үч өлчөмдүү форманы кошо алганда, каалаган формада жасоого болот, ошондой эле оңой орнотуу үчүн ар кандай тешиктер үчүн сакталып коюлушу мүмкүн.
3. Жеңил салмак, калыңдыгын кеңири диапазондо тууралоого болот (минималдуу калыңдыгы 0,5 мм гана), кичинекей жылуулук сыйымдуулугу, тез жылытуу ылдамдыгына жана жогорку температураны көзөмөлдөө тактыгына жетише алат.
4. Аба ырайынын шарттарына жана эскирүүгө жакшы туруктуулук, анткени электрдик жылуулук пленкасынын беттик изоляциялык материалы буюмдун бетинин жарака кетишине натыйжалуу жол бербейт жана механикалык бекемдигин жогорулатат, буюмдун кызмат мөөнөтүн бир топ узартат.
Силикон резина жаздыкча жылыткычКолдонмолордун кеңири чөйрөсүнө ээ, жылытуу же жылуулук изоляциясын талап кылган бардык учурларда колдонулат, химиялык өнөр жайларда, мисалы, мунай химиясы өнөр жайында, тамак-аш жана сыра өндүрүү өнөр жайында жана автомобиль өнөр жайында, эксперименттерде, атомдук электр станцияларында, машина курууда, деңиз платформаларында, айлана-чөйрөнү коргоо инженериясында. Мындан тышкары,силикон жылытуучу төшөкошондой эле медициналык жабдууларды жылытуу жана жылуулоо үчүн колдонулат.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




