Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 4848310185 ылайыкташтырылган алюминий фольга жылыткычтары |
| Материал | жылытуучу зым + алюминий фольга лентасы |
| Чыңалуу | 220В |
| Кубат | 28W |
| Формасы | Жекелештирилген |
| Коргошун зымдын узундугу | Жекелештирилген |
| Терминалдык модель | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| MOQ | 120 даана |
| Колдонуу | Алюминий фольга жылыткыч |
| Пакет | 100 даана бир кутуча |
| Өлчөмү, формасы жана кубаттуулугу/чыңалууКытай алюминий фольга жылыткыч плитасыКардардын талабы боюнча ыңгайлаштырылышы мүмкүн, биз жылыткычтын сүрөттөрүнө ылайык жасалышы мүмкүн жана кандайдыр бир өзгөчө форма чийме же үлгүлөрдү талап кылат. Сүрөттөгү фольга жылыткычтын моделинин номери 4848310185, таңгак бир жылыткыч жана бир баштык болушу мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Эритүү үчүн алюминий фольга жылыткычбул муздаткычтар, унаалар, супермаркеттердин тоңдургучтары, тамактануу жабдуулары жана эритүү же изоляциялоону талап кылган башка бардык шаймандар же жабдуулар үчүн иштелип чыккан алюминий фольга жылыткычынын бир түрү.Алюминий эритүүчү фольга жылыткычы эки же андан көп катмар алюминий фольгадан жана ПВХ же силикон изоляцияланган жылытуу зымынан турат. Жылытуу зымы эки же андан көп катмар алюминий фольгадан же бир катмар алюминий фольгага ысык эритилген алюминий фольгадан турат. Алюминий фольгага тешиктерди кесүү же термостаттарды орнотуу да бар.JINGWEI тарабынан чыгарылган эритүүчү алюминий фольга жылыткычы бирдей жылытуу, жогорку жылуулук өткөрүмдүүлүгү, энергияны үнөмдөө, жогорку коопсуздук көрсөткүчтөрү, жогорку сапат, арзан баа, ыңгайлуу орнотуу жана ийкемдүүлүк мүнөздөмөлөрүнө ээ жана колдонуучунун муктаждыктарына ылайыкташтырылышы мүмкүн.
Продукциянын колдонулушу
1. Муздаткычты же тоңдургучту эритүүдөн же тоңдуруудан коргоо
2. Пластиналык жылуулук алмаштыргычтын тоңуудан коргоосу
3. Ашканадагы жылытылган тамак-аш столунун температурасын кармап туруңуз
4. Электрондук же электрдик башкаруу кутучасынын конденсацияга каршылыгы
5. Жабык компрессордук жылытуу
6. Ванна бөлмөсүндөгү күзгү конденсацияга каршы
7. Конденсациянын алдын алуу үчүн муздаткычтагы витрина шкафы
8. Үй тиричилик техникалары, медициналык...
9. Көчөт отургузуу, гүлдөө же ылайыктуу өстүрүү
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













