Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Ыңгайлаштырылган түтүкчөлүү барбекю гриль жылытуу элементи |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Духовканын жылытуучу элементи |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theбарбекю гриль жылытуучу элементүй шартында же коммерциялык меште колдонулат, формасы жана өлчөмү кардардын чиймеси же үлгүсү боюнча ыңгайлаштырылышы мүмкүн, түтүктүн диаметри 6,5 мм жана 8,0 мм болуп тандалышы мүмкүн, түтүктү күйгүзүүгө болот, күйгүзгөндөн кийин түсү кочкул жашыл болот. JINGWEI HEATER - бул кесипкөй жылытуу түтүкчөлөрүнүн заводу, анын чыңалуусун жана кубаттуулугун ...мештин жылытуучу элементизарылчылыкка жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Ал эми мештин жылытуучу элементинин түтүгүн күйгүзсө болот, күйгүзгөндөн кийин түтүктүн түсү кочкул жашыл болот. Бизде терминалдык моделдердин көптөгөн түрлөрү бар, эгер сизге терминалды кошуу керек болсо, алгач бизге моделдин номерин жөнөтүшүңүз керек. | |
Продукциянын конфигурациясы
Тостер мешинин жылытуучу элементидат баспас болоттон жасалган түтүктүн ичине жогорку температурага туруктуу зымды бирдей бөлүштүрөт жана боштукту жакшы жылуулук өткөрүмдүүлүгү жана изоляциялык касиети бар кристаллдык магний кычкылы порошогу менен толтурат. Андан кийин, түтүктү кичирейтүү менен мештин жылытуучу элементин каалаган формага жана өлчөмгө бүгүүгө болот. Учтарын бекитиңизмештин жылытуу түтүгүКоопсуздукту жана натыйжалуулукту камсыз кылуу үчүн силикон же керамика колдонулат. Ток каршылык зымынан өткөндө, пайда болгон жылуулук магний кычкылы порошогу аркылуу металл түтүктүн бетине чачырап, акыры жылытылган объектке же абага өткөрүлүп, жылытуу максатына жетет. Бул типтеги түзүлүш жогорку жылуулук натыйжалуулугун гана эмес, ошондой эле ар кандай жылытуу учурларында кеңири колдонулган бирдей жылытууну камсыз кылат.
Көңүл бурууну талап кылган маселелер
1. Колдонуудан мурун, текшериңизгриль мешинин жылытуучу элементикадимкидей иштеп жатат жана жылыткычтын жеңи жана электр жылытуу зымы бузулган же эскиргенин текшериңиз.
2. Колдонуп жатканда, муктаждыктарга жараша тиешелүү температура жабдыктарын тандап, тамак-ашты, суусундуктарды же башка буюмдарды мешке салыңыз.
3. Колдонуу процессинде температурага көңүл буруу керекмештин жылытуу түтүгүжана мештин ичин ашыкча температуранын көтөрүлүшүнө жол бербөө үчүн, мешке жана буюмдарга зыян келтирбөө үчүн.
4. Колдонгондон кийин, кийинки колдонууга таасир этүүчү тамак-аш калдыктарын же башка аралашмаларды болтурбоо үчүн, мештин жылытуучу түтүгүнүн жана мештин ичин өз убагында тазалоо керек.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














