Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Эритүү үчүн ылайыкташтырылган муздаткыч жылытуу элементи |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Ыңгайлаштырылган муздаткыч жылытуучу элемент аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганаба муздаткыч үчүн эритүү жылытуу түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздак сактоочу жайдагы бууланткычтын бетиндеги үшүктөн улам, ал муздатуучу бууланткычтын (түтүктүн) муздак кубаттуулугунун өткөрүлүшүнө жана жайылышына тоскоол болуп, акырында муздатуунун эффектисине таасир этет. Бууланткычтын бетиндеги үшүк катмарынын (муздун) калыңдыгы белгилүү бир деңгээлге жеткенде, муздатуунун эффективдүүлүгү 30% дан төмөн түшүп, электр энергиясынын көп коромжу болушуна жана муздатуу системасынын иштөө мөөнөтүн кыскартууга алып келет. Ошондуктан, муздак сактоочу жайды эритүү операциясын тиешелүү циклде жүргүзүү зарыл.
Муздаткычтын жылытуу элементтери муздак бөлмөлөрдө жана муздаткычтарда бууланткычтын катушкаларында муздун топтолушун алдын алуу, тез бузулуучу буюмдарды көп санда сактоо үчүн туруктуу температураны сактоо үчүн колдонулат. Эритүү жылыткычынын мүнөздөмөлөрүн талаптарга ылайыкташтырса болот.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын колдонулушу
Муздаткыч эритүүчү жылыткыч негизинен муздаткычтарда, кондиционерлерде, тоңдургучтарда, дисплей шкафтарында, контейнерлерде колдонулат, продукт төмөн температурада жылытуу үчүн, басымдуу желим менен жабуу үчүн эки түтүк оозу бар, узак мөөнөттүү төмөн температурада жана нымдуу абалда иштей алат, картаюуга каршы, узак мөөнөттүү жана башка мүнөздөмөлөргө ээ.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














