Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Эритүү үчүн алюминий түтүк жылыткычтары |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 4,5 мм, 6,5 мм ж.б. |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Алюминий эритүүчү жылыткыч |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Jingwei жылыткычы - бул алюминий эритүүчү жылыткыч түтүкчөсүнүн заводу, алюминий жылытуу түтүгүнүн спецификациясын кардардын чиймеси же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Учурда биз бир нече продукция чыгардыкалюминий эритүүчү жылыткычнегизинен Египетке жана башка Жакынкы Чыгыш өлкөлөрүнө экспорттолот, эгер сиз биз менен байланышуу керек болсо. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткыч үчүн алюминий эритүү жылыткычы - бул көбүнчө бууланткыч катушкаларынын жанында жайгашкан электрдик жылытуу элементи. Ал топтолгон үшүк менен музду эритүү үчүн мезгил-мезгили менен иштетилип, анын суу катары агып кетишине мүмкүндүк берет. Эритүү системаларынын ар кандай түрлөрү бар, бирок негизги принцип эрүү процессин баштоо үчүн тоңдургуч бөлүмүндөгү температураны убактылуу көтөрүүнү камтыйт.
Ал, адатта, эритүү таймери, эритүү термостаты же электрондук башкаруу тактасы менен башкарылат. Бул компоненттер эритүү циклинин үзгүлтүксүз аралыкта болушун камсыз кылуу үчүн биргелешип иштешет, бул ашыкча үшүктүн пайда болушуна жол бербейт. Бул муздаткычтын же тоңдургучтун натыйжалуулугун сактоого жардам берет жана температураны туура көзөмөлдөөнү камсыз кылат.
Продукциянын колдонулушу
1. Муздаткычтарда, терең тоңдургучтарда ж.б. эритүү үчүн кеңири колдонулат.
2. Бул эритүүчү алюминий түтүк жылыткычтарын кургак кутуларда, жылыткычтарда жана плиталарда жана башка орто температурадагы колдонмолордо да колдонсо болот.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














