Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздак сактоочу жылыткыч элементин эритүү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| TheМуздак сактоочу жылыткыч элементТүтүктүн диаметри 6,5 мм жана 8,0 мм болушу мүмкүн, формасы бир түз, кош штрихтүү, U формасы, W формасы, L формасы жана башка каалаган өзгөчөлөштүрүлгөн формада болушу мүмкүн. Коргошун зымдын стандарттуу узундугу 700 мм же ыңгайлаштырылган. | |
Продукциянын конфигурациясы
Theмуздак сактоочу жылытуу түтүгүдат баспас болоттон жасалган түтүк менен капталган, каршылык көрсөтүүчү зым жана модификацияланган магний кычкылы порошогу менен толтурулган, андан кийин кичирейтилип, куюучу силикон мууну менен мөөр басылган. Магний кычкылы порошогунун функциясы - изоляция жана жылуулук өткөрүү, анын өткөрбөй тургандыгын жана нымдуу чөйрөдө агып кетпешин камсыз кылуу.эритүү түтүкчөлүү жылыткычсиликон зым колдонот, ошондой эле суу өткөрбөйт, жалпы түтүктүн диаметри 6,5 мм, 8 мм, 10,7 мм, өлчөмү жана формасы колдонуу чөйрөсүнө жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн.
Тактап айтканда, иштөө принцибиэритүү электр жылытуу түтүгүкаршылык көрсөтүүчү зым энергия берилгенден кийин ысыйт, магний кычкылы порошогунун изоляциясы жана жылуулук өткөрүмдүүлүгү аркылуу жылуулукту кабыкка өткөрүп, жылытуу эффектине жетишет. Бул жылытуу ыкмасы муздак сактоо сыяктуу тез жылытуу же эритүү талап кылынган жерлерге ылайыктуу. Жылытуу түтүгү тарабынан пайда болгон жылуулук муздак сактоочу жайдагы буюмдардын тез эришине же белгилүү бир температураны кармап турууга жардам берет.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
1. Эритүүчү муздак бөлмө эритүүчү жылыткычтар негизинен аба муздаткычтары, муздаткычтар, тоңдургучтар ж.б. сыяктуу муздаткыч жабдууларында колдонулат.
2. Жакшы изоляцияга жана суу өткөрбөй турган касиетке ээ.
3. Эритүүчү жылыткыч түтүкчөсүн өндүрүүдө, адатта, жакшы дат баскан 304 дат баспас болот колдонулат.
4. Муздаткычтын эритүүчү жылыткычынын мүнөздөмөлөрү (түтүктүн диаметри, формасы, узундугу, кубаттуулугу жана чыңалуусу) кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн.
JINGWEI устаканасы
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















