| Модель | тегерек, төрт бурчтуу, тик бурчтуу (каалаган формада) |
| Өлчөмү | Узундугу: 25-1000 мм; Туурасы: 20-1000 мм |
| Максималдуу иштөө | 250 °C |
| Калыңдыгы | 1,5 мм стандарттуу |
| Чыңалуу | 12v, 24v, 110v, 120v, 220v, 230v, 240v, 360v (өзгөрмө жана туруктуу ток) |
| Ватт | 0,3-1w/см2 |
| Термостат | менен же жок |
| Термистор | менен же жок |
| 3M өзү жабышчаак | Ооба же жок |
(1) Тез жана узак убакыт бою жылытуу.
(2) Ийкемдүү жана ыңгайлаштырууга ыңгайлуу, жука жана жеңил
(3) Суу өткөрбөйт жана уулуу эмес, жытсыз
(4) Колдонууга жана иштетүүгө оңой.
(5) Жогорку жылуулук конверсиясынын натыйжалуулугу
(6) Ысытылган жерге жабышып коюуга болот (желими бар)
1. Ар кандай аспаптар жана жабдуулар үчүн тоңуудан коргоо жана конденсациянын алдын алуу.
2. Пробирка жылыткычтарын жана кан анализаторлорун камтыган медициналык буюмдар.
3. Лазердик принтерлер сыяктуу компьютерлер үчүн кошумча түзүлүштөр.
4. Пластик ламинаттар кургап баратат.
5. Сүрөттөрдү түзөтүү үчүн куралдар.
6. Жарым өткөргүчтөрдү иштетүүчү куралдар.
7. Жылуулук алмашуу үчүн жабдуулар
8. Асфальт сактоо, илешкектикти көзөмөлдөө, ошондой эле барабандар жана башка идиштер.
Эгерде сиз биздин товарлардын тизмесин көргөндөн кийин дароо эле биздин товарлардын бирине кызыксаңыз, суроолоруңуз болсо, биз менен байланышуудан тартынбаңыз. Бизге электрондук каттарды жөнөтүп, консультация алуу үчүн биз менен байланышсаңыз болот, биз сизге мүмкүн болушунча тезирээк жооп беребиз. Эгер мүмкүн болсо, биздин веб-сайттан биздин дарегибизди таап, продукцияларыбыз жөнүндө көбүрөөк маалымат алуу үчүн биздин кеңсеге өз алдынча кайрылсаңыз болот. Биз тиешелүү тармактардагы мүмкүн болгон кардарлар менен кеңейтилген жана туруктуу кызматташуу мамилелерин түзүүгө ар дайым даярбыз.













