| Продукциянын аталышы | Бууланткыч үчүн эритүү жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм |
| Түтүк формасы | түз, U формасындагы, А-типтеги жана колдонуучунун каалоосу боюнча |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | бууланткыч үчүн эритүү жылыткычы |
| Резина башынын диафрагмасы | 9.0 мм, 9.5 мм ж.б. |
| Коргошун зымдын узундугу | стандарттуу өлчөмү 800 мм же ыңгайлаштырылган |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| 1. Бууланткыч түтүкчөсүнүн диаметри үчүн эритүү жылыткычы бизде 6,5 мм, 8,0 мм жана 10,7 мм; 2. Эритүүчү жылыткычтын формасы түз, AA түрү, U формасы жана башка каалаган ылайыкташтырылган формасы бар; 3. Эритүүчү жылытуучу түтүктүн резина башынын диаметри 9,0 мм, 9,5 мм жана 11 мм; 4. Эритүүчү түтүктүү жылыткычтын коргошун зымы 800 мм, бул биздин стандарттуу узундугубуз; узунураак зымдын узундугун да ыңгайлаштырса болот; 5. Муздаткыч үчүн эритүү жылыткычы DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120 жана башкалар үчүн ылайыктуу. Муздаткычтын ар кандай моделдеринде эритүү жылытуу түтүгүнүн узундугу ар кандай болот жана өлчөмү кардардын талабына ылайыкташтырылышы мүмкүн. 6. Эритүүчү жылыткычты күйгүзүүгө болот, каалаган форманы өз алдынча ийүүгө болот, күйгүзгөндөн кийин түтүктүн түсү кочкул жашыл болот. | |
Коммерциялык муздаткычтар жана бууланткычтар үчүн кылдаттык менен иштелип чыккан муздаткыч эритүү жылыткычтары катуу муздаткыч чөйрөлөрдө эритүүнүн натыйжалуу чечимин камсыз кылуу үчүн класстагы эң мыкты сапатты, ыңгайлаштыруу жана коргоону сунуштайт.
Эритүүчү жылыткыч негизинен 304 дат баспас болоттон жасалган, ал эми түтүктүн пломбасы негизинен калыпка салынган же кичирейүүчү түтүктөн жасалган; Эритүүчү жылыткычтын чыңалуусу жана кубаттуулугу кардардын талаптарына ылайык;
1. Сапаттуу материал: Жогорку сапаттагы SS же хром түтүктөрүнөн кылдаттык менен жасалган, бул коммерциялык чөйрөдө бышыктыгын жана натыйжалуу эритүүсүн камсыз кылат.
Түтүктөрдү калыптоо варианттары: Түтүктөрдүн учтары татаал бизнес чөйрөсүндө ийкемдүүлүктү камсыз кылуу үчүн кесипкөйлүк менен калыпка салынган силикондон жасалган.
2. Кабелдик чечимдер: Так туташуулар, жылыткычтар коммерциялык муздатуу талаптарынын уникалдуу мүнөздөмөлөрүнө ылайыкташтырылган.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














