Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздаткыч үчүн эритүүчү жылыткыч |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Муздаткыч үчүн эритүү жылыткычы аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганаба муздаткыч үчүн эритүү жылыткыч түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Адатта жогорку сапаттагы дат баспас болоттон (SUS дат баспас болот дегенди билдирет) жасалган муздаткыч үчүн эритүү жылыткычы муздаткыч машиналардын ичиндеги үшүктү тазалоо үчүн колдонулган атайын жылытуу компоненти болуп саналат. Эритүү жылыткычын жасоо үчүн көбүнчө SUS304 же SUS316 сыяктуу жогорку сапаттагы дат баспас болот колдонулат. Бул болот өзүнүн өзгөчө жылуулук өткөрүмдүүлүгү, бышыктыгы жана коррозияга туруктуулугу менен белгилүү. Ал дат баспас болоттон улам температуранын өзгөрүшү, жогорку нымдуулук жана узак убакыт бою суукка дуушар болуу сыяктуу шарттарга ылайыктуу.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын колдонулушу
Эритүүчү жылыткычтын негизги максаты - тоңдуруу жана муздатуу системаларында муз менен үшүктүн топтолушун токтотуу. Алардын колдонулушунун арасында төмөнкүлөр бар:
1. Муздаткычтар: Шаймандын натыйжалуу иштешин жана азык-түлүк сактоо үчүн туруктуу температураны кармап турушун камсыз кылуу үчүн, бууланткычтын катушкаларында топтолгон музду жана үшүктү эритүү үчүн муздаткычтарга эритүүчү жылыткычтар коюлат.
2. Тоңдургучтар: Тоңдургучтар бууланткычтын катушкаларында муздун топтолушуна жол бербөө үчүн эритүүчү жылыткычтарды колдонушат, бул абанын бирдей агымын камсыздайт жана тоңдурулган буюмдарды натыйжалуу сактайт.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














