Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Суу чогултуучу лотоктор үчүн эритүүчү жылыткыч түтүк |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Суу чогултуучу лотоктор үчүн эритүү жылыткыч түтүгү аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөт формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалган эритүү жылыткыч түтүкчөсүнүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен мөөр басылат. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуу түтүгүнүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Эритүүчү жылыткычтар ар кандай типтеги тоңдургучтарда жана муздаткыч шкафтарда эритүүдөгү кыйынчылыктардан улам келип чыккан муздатуу системасынын начар иштеши көйгөйүн чечүү үчүн атайын жасалган. Муздатуу катушкаларында жана башка бөлүктөрүндө үшүктүн топтолушун болтурбоо менен, бул жылыткычтар муздатуу системаларынын натыйжалуулугун жана эффективдүүлүгүн сактоо үчүн абдан маанилүү. Эритүүчү жылыткычтар бекем дат баспас болоттон жасалган түтүкчөлөрдөн жасалган жана белгилүү бир максаттарга ылайыктуу ар кандай формаларга ийилиши мүмкүн, бул жөнөкөй орнотууну жана жогорку натыйжалуулукту камсыз кылат.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын функциясы
Эритүүчү жылыткыч түтүкчөсүнүн негизги функциясы бууланткычтын тоңуп калышына жол бербөө, ошону менен муздаткыч түзүлүштүн муздатуу эффектин жакшыртуу жана энергия керектөөнү азайтуу. Муздак сактоочу муздак аба машиналары жана муздаткыч витрина шкафтары сыяктуу муздаткыч түзүлүштөрдө бууланткычтын бети үшүккө жакын. Үшүк агым каналын куушуратат, абанын көлөмүн азайтат жана ал тургай бууланткычты толугу менен жаап, аба агымына олуттуу таасир этет жана муздатуу эффектинин бир кыйла төмөндөшүнө жана электр энергиясын керектөөнүн көбөйүшүнө алып келет. Бул көйгөйдү чечүү үчүн, кадимки ыкма - электрдик жылуулукту эритүү, эритүүчү жылытуу түтүгүн колдонуп, бууланткычтын бетиндеги үшүктү ысытып, аны эритип, ошону менен эритүү максатына жетүү.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














