Продукциянын конфигурациясы
Мештин гриль түтүкчөлүү жылытуучу элементи кургак күйүүчү жылытуучу түтүктүн бир түрү, кургак күйүүчү электр жылытуучу түтүк абада кургак күйүүчү электр жылытуучу түтүктү билдирет. Мештин ичиндеги жылытуучу элемент жылытуучу зым болуп саналат, ал эми ортосу модификацияланган MgO порошогу жана мажбурлап конвекциялык жылытуу менен жылууланган. Кытайда мештин жылытуучу элементин өндүрүүчүнүн негизги материалдары дат баспас болоттон жасалган 304 жана дат баспас болоттон жасалган 310S болуп саналат, алар буу коррозиясына өтө туруктуу жана 5 жылдан ашык кызмат кылат жана орнотулган буу мештери үчүн артыкчылыктуу материал болуп саналат. Суу буусу менен узак мөөнөттүү байланышта дат басуу оңой эмес, дат баспас болоттон жасалган 310S тандоо сунушталат, бирок баасы жогору.
Духовка грилинин жылытуучу элементинин формасы да бышыруу эффектине маанилүү таасир этет. Жалпы формалары U формасындагы, жалпак формадагы жана M формасындагы. U формасындагы жылытуучу түтүктүн борбордук температурасы төмөн, айланасында кокстоо оңой жана жылытуу эң тегиз эмес. Шрифттик жылытуучу түтүк жөнөкөй жана колдонууга оңой болгону менен, канчалык көп болсо, ошончолук жакшы, анткени бир жылытуучу түтүк жылытууда жалпысынан бирдей. M тибиндеги жылытуучу түтүк жылуулук өткөрүүдө бирдей, бурчтун айланасындагы жана айланасындагы жылытууну жакшыраак эске алат жана бышыруу эффектиси жакшыраак.
Продукциянын формасын тандаңыз
1. М-типтеги түтүк
*** 360° үч өлчөмдүү жылуулукту таратуу, эң жакшы жылуулук бирдейлиги, айрыкча нан, торт жана башка температурага сезгич тамак-аштарды бышыруу үчүн ылайыктуу;
*** U формасындагы түтүк (борборунун температурасы төмөн) жана бир формадагы түтүк (жетишсиз жабуу) менен салыштырганда, бышыруу түсүнүн бирдейлиги 30% га жакшырган.
|
2. Түз түтүк жана көп бүктөлгөн түтүк (M же W формасында)
*** Түз түтүктөрдүн каптоо кемчилигин толтуруу үчүн бир нече айкалыштарды (мисалы, ар биринин үстүндө жана астында 3) колдонуу керек, баасы төмөн.
*** Көп бүктөлгөн түтүк бирдей бүктөлгөн бурчта болушу керек, болбосо жергиликтүү жогорку температураны пайда кылышы мүмкүн.
Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Духовка гриль түтүкчөлүү жылытуучу элемент |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Духовканын жылытуучу элементи |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Духовка грили түтүкчөлүү жылытуучу элемент микротолкундуу меш, меш, электр грили үчүн колдонулат. Духовка жылыткычынын формасын кардардын чиймелери же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Түтүктүн диаметрин 6,5 мм, 8,0 мм же 10,7 мм кылып тандай аласыз. JINGWEI HEATER - бул жылытуу түтүкчөлөрүнүн кесипкөй өндүрүүчүсү, анын чыңалуусун жана кубаттуулугун ...мештин жылытуучу элементизарылчылыкка жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Ал эми мештин жылытуучу элементинин түтүгүн күйгүзсө болот, күйгүзгөндөн кийин түтүктүн түсү кочкул жашыл болот. Бизде терминалдык моделдердин көптөгөн түрлөрү бар, эгер сизге терминалды кошуу керек болсо, алгач бизге моделдин номерин жөнөтүшүңүз керек. | |
Продукциянын колдонулушу
JINGWEI семинары
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
Менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















